o przeczytanych książkach fantastycznych, historycznych i innych, czasami krótko o filmach
Blog > Komentarze do wpisu
Zdjęcia z Pyrkonu - cz.1

Spotkanie z redakcją „Nowej Fantastyki” i „Czasu Fantastyki”. Od lewej siedzą: Maciej Parowski, Michał Cetnarowski i Marcin Zwierzchowski.

Spotkanie z Krzysztofem Piskorskim. Dzień wcześniej (w piątek) autor poprowadził świetną prelekcję pod tytułem „Szaleni naukowcy, szalone teorie” – momentami było makabrycznie (Piskorski mówił m.in. o takich indywiduach jak doktor Mengele), a momentami naprawdę zabawnie.

No i Star Warsiaki…

„Musisz poczuć otaczającą cię Moc”.

Zdjęcie tego modelu Sokoła Millenium jest nawet na Wikipedii. Wieeelki szacun dla konstruktora!

No i jaka jest wartość bojowa takich dronów w starciu z rycerzem Jedi pokroju Yody?Pokaz mody postapokaliptycznej. Panie…

… i panowie.

Uniwersum Metro 2033. Stalker jak stalker, ale ta stalkerka… (mrrr…) – ciekawe, czy kiedykolwiek rozstaje się ze swoim AK?

Poza knigą Lenina (to dopiero musi być „fascynująca” lektura) i knigami z Metra leży tu jeszcze bardzo dobra rzecz, a mianowicie „Wojna Iwana” C. Merridale. Jak wyglądała dola zwykłego sołdata? Najkrócej mówiąc: prze…ane jak w ruskim czołgu!

Ekipa na kawałku dżipa.

A co gdyby w świecie postapo zabrakło piwa?

Cudeńka z klocków Lego.

Poznajecie postać w tle na portrecie? Na pewno poznajecie.

poniedziałek, 24 marca 2014, jareckr
Tagi: zdjęcia

Polecane wpisy

 • Wystawa budowli z klocków LEGO - cz.1

  W muzeum "Kocham Bałtyk" w Swarzewie (koło Władysławowa) do końca wakacji zobaczyć można wystawę budowli z klocków LEGO zatytułowaną "Morze Klocków". Poniżej z

 • Fantastyczne zabawki

  Patrząc na niektóre zabawki czasami trudno orzec, czy bardziej spodobają się dzieciom czy też... nieco starszym chłopcom. Poniżej fotki wybranych zabawek i gadż

 • D-Day Hel 2012 – zdjęcia

  Tydzień temu zakończyła się kolejna edycja imprezy historycznej D-Day Hel . Zgodnie z obietnicą wrzucam zdjęcia z dwóch inscenizacji – z 17 i 18 sierpnia.

 • 225.

  By z kimś być, trzeba umieć się z nim również nudzić. (z książki Ósmy cud świata) Słabiutka.  

 • 220.

  Jeśli znacie "Chatę", zapraszam na kolejną powieść autora.  
Spis moli